Agenda

Oktober,
2022
Oktober 2022
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
25 26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 October 2022
2 Sunday, 2 October 2022 3 Monday, 3 October 2022 4 Tuesday, 4 October 2022 5 Wednesday, 5 October 2022 6 Thursday, 6 October 2022
19:45 - 21:55
Apeldoorn
Bijeenkomst Genealogie Apeldoorn
7 Friday, 7 October 2022 8 Saturday, 8 October 2022
10:00 - 14:00
Vaassen
inloopmiddag steunpunt Vaassen
9 Sunday, 9 October 2022 10 Monday, 10 October 2022 11 Tuesday, 11 October 2022 12 Wednesday, 12 October 2022
13 Thursday, 13 October 2022
19:00 - 22:30
Apeldoorn
Inloop voor alle werkgroepen
20:00 - 22:30
Apeldoorn
Presentatie Fotogroep
14 Friday, 14 October 2022 15 Saturday, 15 October 2022
16 Sunday, 16 October 2022 17 Monday, 17 October 2022 18 Tuesday, 18 October 2022
10:00 - 12:00
Apeldoorn
SeniorenAcademie
19 Wednesday, 19 October 2022 20 Thursday, 20 October 2022
19:00 - 22:30
Apeldoorn
Inloop voor alle werkgroepen
19:30 - 22:30
Apeldoorn
Workshop Videgroep
21 Friday, 21 October 2022 22 Saturday, 22 October 2022
23 Sunday, 23 October 2022 24 Monday, 24 October 2022 25 Tuesday, 25 October 2022 26 Wednesday, 26 October 2022
10:00 - 12:00
Colmschate
Digitaliseren van analoog materiaal
27 Thursday, 27 October 2022
19:00 - 22:30
Apeldoorn
Inloop voor alle werkgroepen
19:30 - 22:30
Apeldoorn
Workshop Apple
28 Friday, 28 October 2022 29 Saturday, 29 October 2022
30 Sunday, 30 October 2022 31 Monday, 31 October 2022 1 2 3 4 5